Novosti

 

 

24. međunarodni kup Jadrana, Split, 28.6.2014.

Posted by on 20:21 in Natjecanja | Comments Off

s1

Na ovogodišnjem 24.međunarodnom „Kupu Jadrana“, održanom 28.lipnja 2014.godine, nastupilo je 532 natjecatelja iz 63 klubova. Nastupili su natjecatelji iz mađarske, Austrije, BiH, Srbije, Crne gore, Ukrajine, Rusije, Slovačke  i Hrvatske.

na natjecanju su nastupili i naši članovi Lara i Dino Šušnić. lara je osvojila 2. mjesto a Dino 3. mjesto u mlađim kadetima i 1. mjesto u kadetima.

Čestitke na uspjehu!!

Izrezak

Slaviša Bradić

Kup prijateljstva, Krk, 22.6.2014.

Posted by on 20:33 in Natjecanja | Comments Off

s1

Na ovogodišnjem Kupu prijateljstva održanom 22.lipnja 2014.godine nastupilo je 183 natjecatelja iz 32 kluba. Nastupili su natjecatelji iz Slovenije, Austrije, Italije i Hrvatske.

Naš klub nastupio je sa 19 natjecatelja i postigao sljedeći uspjeh:

RB

IME I PREZIME

KATEGORIJA

UZRAST

PLASMAN

LEON UZELAC -27KG U10 3.MJESTO
EDVIN FETIĆ -27KG U10 BEZ PLASMANA
FILIPOVIĆ LOVRO -50KG U10 1.MJESTO
HELENA STANIŠIĆ -28KG U10 1.MJESTO
KATARINA MIKLIĆ -32KG U10 3.MJESTO
DOMINIK LIKIĆ -34KG U10 BEZ PLASMANA
MARINO ARZON -34KG U10 BEZ PLASMANA
PETRA KATIA MILDE -40KG U10 1.MJESTO
LUKA VILJUŠIĆ -38KG U12 1.MJESTO
MARKO DROZDEK -42KG U12 1.MJESTO
BORNA ROŠIĆ -46KG U12 1.MJESTO
DANTE ROSANDA -50KG U12 3.MJESTO
STRIBOR DEL VECHIO +50KG U12 3.MJESTO
ENA BRKIĆ -52KG U12 2.MJESTO
MIA ROSE EDMONDS +52KG U12 2.MJESTO
JAN ŠKRTIĆ -34KG U14 BEZ PLASMANA
PETAR STANIŠIĆ -38KG U14 BEZ PLASMANA
ADRIAN GRDINIĆ -50KG U14 2.MJESTO
SABINA FETIĆ -50KG U14 1.MJESTO

UKUPNI PLASMAN:

PLASMAN

KLUB

1

Pulafit

2

Rijeka

3

Samobor

4

Ippon Labin

5

UNION KIRHAM

6

UJZ Mühlviertel

7

JK 15.MAJ MAREZIGE

8

A&R Trieste

9

Dugave

10

Salzburg

11

Randori Pula

12

Krk

13

AJK Mladost Zagreb

14

Raijen

15

Kuroki Tarchento

16

Kvarner

17

JK KOPER

18

Pujanke

s2

Slike sa turnira možete pogledati u našoj galeriji.

Slaviša Bradić

Novi ljetni termin za mlađe natjecatelje

Posted by on 15:16 in Novosti | Comments Off

Obavještavaju se roditelji mlađe natjecateljske grupe (trener Frano Klobučar, termini PON, SRI, PET) da će od sada pa nadalje i ubuduće, ta grupa imati treninge od 19:00 do 20:00. Ostale dječje grupe rade po svojim standardnim terminima.

2583

Uprava kluba

Polaganje za učeničke pojaseve, Rijeka, 8.6.2014.

Posted by on 00:21 in Polaganja | Comments Off

Polaganje za učeničke pojaseve održano je 08.lipnja 2014.godine u prostorijama našeg kluba. Polaganje se odvijalo u dvije grupe. Prvu grupu sačinjavali su članovi naše judo škole kao i sekcija u osnovnim školama. Drugu grupu sačinjavali su kandidati za više pojaseve.

Brojna publika mogla je uživati u prikazanom znanju i bogatstvu judo tehnike, a zahvaljujući novim prostorijama polaganje se odvijalo na 4 borilišta.

Čestitamo svim kandidatima, trenerima i roditeljima.

1. grupa

1. grupa

2. grupa

Slike sa polaganja možete pogledati u našoj galeriji.

Slaviša Bradić

11. međunarodni judo turnir “Sveti Vid”, Rijeka, 7.6.2014.

Posted by on 23:35 in Natjecanja | Comments Off

png

Ovogodišnji 11. međunarodni judo turnir Sveti vid, održan povodom proslave dana zaštitnika našeg grada, 08. Lipnja 2014.godine u Dvorani mladosti, okupio je 416 natjecatelja iz 38 klubova. Nastupili su predstavnici Slovenije, Mađarske, BiH, Crne gore, Srbije, Ukrajine, Rusije, Libije i Hrvatske.

U odličnoj atmosferi i organizaciji prikazane su atraktivne borbe a brojna publika mogla je uživati gledajući borbe u svim uzrastima od dječaka do seniora.

REZULTATI JK“RIJEKA“:

 

RB

IME I PREZIME

UZRAST

KATEGORIJA

PLASMAN

MAURO KUMAR

U10

-27KG

2.MJESTO
LEON ŠTAJDUHAR

U10

-34KG

3.MJESTO
MAROJE FRAĆIN

U10

-46KG

2.MJESTO
LOVRO FILIPOVIĆ

U10

-50KG

1.MJESTO
HELENA STANIŠIĆ

U10

-28KG

1.MJESTO
KATARINA MIKLIĆ

U10

-32KG

3.MJESTO
KATIA PETRA MILDE

U10

-40KG

2.MJESTO
LAURA MATAJA

U10

+44KG

1.MJESTO
ANIKA LUKANOVIĆ

U10

+44KG

2.MJESTO
LUKA VILJUŠIĆ

U12

-38KG

3.MJESTO
LOVRO BILIĆ

U12

-42KG

3.MJESTO
MARKO DROZDEK

U12

-42KG

3.MJESTO
DANTE ROSANDA

U12

-50KG

3.MJESTO
ANTONIO FUNARIĆ

U12

-55KG

2.MJESTO
FILIP MAGLIĆ

U12

-55KG

3.MJESTO
STRIBOR DEL VECHIO

U12

+55KG

3.MJESTO
LARA ŠUŠNIĆ

U12

-28KG

3.MJESTO
LUCIJA SKRAĆIĆ

U12

-44KG

3.MJESTO
ENA BRKIĆ

U12

-52KG

3.MJESTO
MIA ROSE EDMONDS

U12

-70KG

1.MJESTO
JAN ŠKRTIĆ

U14

-30KG

2.MJESTO
ANTONIO ZDUNIĆ

U14

-34KG

2.MJESTO
BORNA ROŠIĆ

U14

-46KG

3.MJESTO
ADRIAN GRDINIĆ

U14

-50KG

3.MJESTO
NIKO JURDANA

U14

-60KG

3.MJESTO
LARA JEVTIĆ

U14

-44KG

2.MJESTO
KATIA ŽUNIĆ

U14

-48KG

2.MJESTO
IRIS ARAČI

U14

-48KG

3.MJESTO
MIA MIRA RUKAVINA

U14

-52KG

1.MJESTO
FETIĆ SABINA

U14

-57KG

2.MJESTO
LARISA BUŠIĆ STILIN

U14

-57KG

3.MJESTO
LANA ŠINKO

U14

+63KG

2.MJESTO
DINO ŠUŠNIĆ

U16

-50KG

1.MJESTO
DAMJAN JELENOVIĆ

U16

-60KG

1.MJESTO
JIMMIE OWEN EDMONS

U16

-60KG

2.MJESTO
ROBERTO BIBIĆ

U16

-66KG

3.MJESTO
MATEO STANIĆ

U16

-81KG

2.MJESTO
PATRIK RAPAIĆ

U16

+81KG

1.MJESTO
LUCIJA GRBA

U16

-44KG

1.MJESTO
LUCIJA ŽUNIĆ

U16

-52KG

3.MJESTO
LINO BRKIĆ

U18

-66KG

2.MJESTO
RENATO BARIČEVAC

U18

-73KG

3.MJESTO
LOVRO DRAGOSLAVIĆ

U18

-81KG

3.MJESTO
DENI URŠIČIĆ

SENIORI

-73KG

3.MJESTO
ĐURO BANDA

SENIORI

-100KG

3.MJESTO
IVONA JOVIČIĆ

SENIORKE

-70KG

3.MJESTO

UKUPNI POREDAK EKIPA:

PLASMAN

JUDO KLUB

BODOVI

1.      

JK“RIJEKA“

207

2.      

JK“ISTARSKI BORAC“-PULA

129

3.      

JK“PUJANKE“SPLIT

102

4.      

JK“DINAMO“-PANČEVO

98

5.      

JK“MLADOST“-ZAGREB

65

Slike sa galerije možete pogledati ovdje.

P1340208

Slaviša Bradić

Europsko prvenstvo u katama, Lignano 23.-25.5.2014.

Posted by on 11:20 in Natjecanja | Comments Off

1

Ovogodišnje Europsko prvenstvo u katama održano je u Lignanu od 23.-25.Svibnja 2014.godine. Nastupilo je 92 para iz 16 zemalja.

Reprezentaciju Hrvatske sačinjavala su 4 para u sljedećim katama:

RB

IME I PREZIME

KATA

Matija Jug-Dujaković/Filip Jakupov

Nage no kata

Vedran Pizentić/Danijel Pizentić

Katame no kata

Zoran Grba/Sandra Uršičić

Ju no kata

Jelena Vuković/Katarina Potnek

Kime no kata

 

Od naših parova zapaženi uspjeh imali su Zoran Grba i Sandra Uršičić osvojivši 5.mjesto.

Na prvenstvu su također sudili i naši međunarodni kata suci:

  1. Igor Janković-Nage no kata
  2. Slaviša Bradić – Katame no kata/Ju no kata/Kodokan goshin jutsu


Slike sa natjecanja možete pogledati u našoj galeriji.

Slaviša Bradić

Dječji sajam 2014, Rijeka 24.5.2014.

Posted by on 10:57 in Novosti | Comments Off

1

U  Rijeci je 24.Svibnja.2014. godine, u sklopu manifestacije Dječjeg sajma održanog u WTC-u, uz brojne aktivnosti bio prikaz i juda.

Naš je klub predstavio judo sa svojim članovima od osnovnih tehnika, padova, bacanja, samoobrane i sportske borbe, koju su prikazali najmlađi članovi JK“Rijeka“, sa svojim trenerima Aleksandro Obrovcem, Borom Štrpcem i Franom Klobučarom.

Uz demonstraciju, najmlađa publika je mogla i sama probati neke od elemenata juda.

Slike sa sajma možete pogledati u našoj galeriji.

Slaviša Bradić

Važna obavijest

Posted by on 11:20 in Novosti | Comments Off

Dragi članovi i prijatelji kluba,

Priključujemo se akciji pomoći stradalim područjima u poplavama te Vas molimo za pomoć u sljedećem:

Ø  Najveća je potreba je za donjim vešom, svih veličina (najviše većih brojeva), muškim,ženskim i dječjim.

Ø  Pribori za osobnu higijenu (paste za zube, sapuni, četkice za zube, šamponi…)

Ø  Pribori za održavanje čistoće( sredstva za čišćenje, sredstva za dezinfekciju…)

Ø  Pelene, hrana za bebe i naravno igračke

Ø  Plastični pribori za jelo i piće

Ø  Odjevna roba

Ø  Konzervirana hrana

Ø  Sve ostalo što smatrate potrebnim….
Dogovoreno je da će se sva roba koja se donese u klub idućeg dana će se distribuirati direktno u ovlaštene centre i udruge te će svi biti obaviješteni o lokaciji na koju je pomoć stigla.

Zahvaljujemo na pomoći.

Uprava kluba

11th International Judo Tournament “Sveti Vid” – Rijeka 07.06.2014.

Posted by on 15:55 in Novosti | Comments Off

slika

COMPETITION RULES:

Organizer:                 Judo klub “Rijeka”

Date of competition:       07.06.2014.

Place:  Sports hall „Dvorana mlaosti“, Trsat, Trg Viktora Bubnja 1


Competition start:              9,30 h

AGE AND WEIGHT CATEGORIES:

 

 

 

AGE

CATEGORIES

VEIGHT-IN

U10 BOYS 2005 AND YOUNGER (NE WAZA 1,30 min) -24-27-30 -34-38 -42 -46-50+50 kg

08-09

U10  GIRLS 2005 AND YOUNGER (NE WAZA 1,30 min)  -22 -25 -28-32-36 -40 -40+44 kg

08-09

U12  BOYS 2003 – 2004 (2min) -27 -30 -34 -38 -42 -46 -50 +55 kg

08-09

U12 GIRLS 2003 – 2004 (2min) -32-36-40 -44 -48 -48-52+52 kg

08-09

U14 BOYS 2001 – 2002 (3min) -30-34-38-42- 46-50-55-60-60-66,+66

08-09

U14 GIRLS  2001 – 2002 (3min) -32-36-40-44-48-52-57-63+63 kg

08-09

U16 YOUNGER CADETS (M) 1999-2000 (3min) -38 -42-46-50-55-60 -66-73-81+81 kg

08-09

U16 YOUNGER CADETS (F) 1999-2000(3min) -40-44-48-52-57-63-70+ 70 kg

08-09

U18 CADETS (M) 1997 – 1998 (4min) -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81,- 90, +90 kg

12-13

U18 CADETS (F) 1997 – 1998  (4min) -40, -44, -48, -52, -57, -63, -70, +70 kg

12-13

JUNIORS/SENIORS (M) 1996 i stariji (5min) -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100 kg

12-13

VETERANS (3min) -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100kg

16-15

 

NOTE:

All competitors must have competition booklet with medical certificate, and foreign citizen must have a valid identification document.

REGISTRATIONS : all croatian citizen have to be registered by judo registry (www.judo.hr ).

Competition fee :  90 Kn; for double start +50 kn per competitor

AWARDS : medals for 1st,2nd  and 3th place, and bowls for first 5 teams

SCORING SYSTEM : according to HJS regulation : 8-5-3-3, in categories with 2 competitors 4-2,5.

and by double repasage system.

In categories with less than 4 competitors „all with all“ system  will be applied.

The organizer reserves the right to make changes on the competition.

 

ON AWARDING CEREMONY, ALL COMPETITORS SHOULD BE IN JUDOGI, AND IN CADETS, JUNIORS AND SENIORS  SHOULD BE IN WHITE JUDOGI.

INFORMATION AND REGISTRATION :

Slaviša Bradić              tel/ +385 98 309 571

Sandra Uršičić              tel/+385 91 5226515

Rene Kosir                    tel/+385 99 2179136

slavisa.bradic@judo.hr

info@judorijeka.com

POSSIBILITY OF CONVENIENT ACCOMMODATION:

Hotel”CONTINENTAL”, ( centar of the city, aprox. 3 km from sports hall)  TEL: +385 51 372 008

Hotel“JADRAN“-Bakar, (small town near Rijeka, on the seaside, 13 km from sports hall) TEL: +385 51 761 100

Dom”Crveni križ”, ( 5 km from sports hall) TEL: +385 51 217 599

city

2. kolo međužupanijske lige “Ippon”, Pula 11.5.2014.

Posted by on 16:59 in Natjecanja | Comments Off

Drugo kolo međužupanijske lige”Ippon” održano je 11.svibnja 2014.godine u Puli. Nastupilo je 12 klubova iz Istarske i Primorsko-goranske županije. Naš klub nastupio je sa 35 natjecatelja te nakon održanog kola učvrstio svoju poziciju na 2.mjestu, iza Istarskog borca iz Pule.

REZULTATI SA PLASMANOM NAŠIH NATJECATELJA:

RB IME I PREZIME GODIŠTE KATEGORIJA PLASMAN
HELENA STANIŠIĆ 2006 -32 1.MJESTO
FRAN MATIJEVIĆ 2006 -38 2. MJESTO
NIKO GRŽALJA 2005 -38 1.MJESTO
LOVRO FILIPOVIĆ 2005 +50 1. MJESTO
LAURA MATAJA 2005 +44 2.MJESTO
ANIKA LUKANOVIĆ 2005 +44 1.MJESTO
MARKO DROZDEK 2004 -42 3. MJESTO
LARA ŠUŠNIĆ 2003 -28 1.MJESTO
LUKA VILJUŠIĆ 2003 -38 1.MJESTO
BORNA ROŠIĆ 2003 -46 1.MJESTO
ENA BRKIĆ 2003 -52 3.MJESTO
DANTE ROSANDA 2003 -55 1. MJESTO
ANTONIO FUNARIĆ 2003 -55 2.MJESTO
NIKA CERANIĆ 2002 -36 1.MJESTO
ADRIAN GRDINIĆ 2002 -38 2.MJESTO
DANIEL STANIĆ 2002 +66 2. MJESTO
SABINA FETIĆ 2001 -63 3.MJESTO
LANA ŠINKO 2001 +63 1.MJESTO
ANTONIO ZDUNIĆ 2001 -38 3. MJESTO

 

 

UKUPNI POREDAK KLUBOVA:

  1. JK“ISTARSKI BORAC“-Pula
  2. JK“RIJEKA“
  3. JK“PULAFIT“-Pula
  4. JK“IPPON“-Labin
  5. JK“KRK“
  6. JK“RANDORI“-Pula
  7. JK“POREČ“
  8. JK“UCHI MATA“-Rovinj
  9. JK“BALANCE“-Selce
  10. JK“KVARNER“-Rijeka
  11. JK“RAIJEN“-Bakar
  12. JK“SAMURAJ“-Kostrena

SONY DSC

Slike sa natjecanja možete pogledati u našoj galeriji.

Slaviša Bradić